You Should Know gulet kiralama bodrum Göstergeleri

Ateşin, büyüleyici ve ışıltılı bir şekilde her zaman zaman 17.00’de baplarını heveslian Ruby, İstanbul’un dem kesen atmosferi, baş döndürücü Kursak manzarası ve eşsiz lezzetleri ile yepyeni bir eğlence deneyimi vadediyor. Zaman gün batısımının en balkı renklerini ve etrafa yayılan kızıl ışık huzmelerinin oluşturduğu saha tonlarını; ödüllü barmenlerin hazırladığı lezzetli kokteyller, aperatifler ve İtsumi’nin sushi çeşitleri eşliğinde deneyimlemek isteyenler Ruby’bile buluşuyor!

Lil'a Lil'a, başka restoranlarda bulunmayan özel tatları, değme bir aş damı anlayışı ile misafirlerine sunuyor. Kapadokya'evet özgü anadan görme yemeklerden, çağcıl Türk mutfağının en elit örneklerine kadar çok geniş seçenekler servis ediliyor.

7800 Çeşme Çeşme'nin en aynalı koylarından Boyalık Koyu'nda doğayevi uyumlu silsile dışı ve ödüllü mimarisi ile dikkat çeken 7800 Çeşme, lokantaında sunduğu lezzetli Akdeniz mutfağı ile lüksü standarda dönüştürüyor.

Lokasyon olarak Taksim Sahaı'ndan yalnızca birkaç adım mesafede mevzi alan Fiamma, dem kesen argıt manzarasını, sıcak atmosferi ve şık dizaynı ile buluşturuyor.

Capricorn Akdeniz'in tradisyonel tatlarını modern şehir ruhuyla bütünleştiren Capricorn, kükremek ürünlerini yepyeni bir konseptle Boğaz'a taşıyor.

Eşsiz kursak manzarasının kanatı gün, Chef’s Table’ı ile adından sık sık kavil ettiren özel tasar çizim mutfakta, yemekleriniz çekmeceünüzün önünde esenlıklı, güvenli ve lezzetli bir şekilde hazırlanıyor. Farklı musiki performansları enerjisi ile gece 02.00’ye denli bu lezzetleri tadabilir, kendinizi müziğin ritmine bırakmış şekilde bulabilirsiniz.

Lezzet ve sunumları ile iştiha harisan meze çeşitlerinin yönı teselsül spesiyal yemekler bile özellikle arzu görüyor. Bahir ürünlü bulgur pilavı, kalamar kolu ızgarası ve yoğunluk suyu çorbası bunlardan sadece birkaçı.

Fly–Inn Çeşme'nin en çıkma beach klüplerinden Fly-Inn kendine özgü, farklı, websitesi geniş ve tabii konseptiyle; doğbeyı külliyen korunmuş özel ve kapalı bir koy olan Altınkum'da sezona merhaba diyor. 1500 yabanlık kapasiteli Y'Git Lokanta'ın cenahı teselsül Tektekçi, Köşem Balık Restaurant ve Rey Fu Cafe ile farklı lezzetlerdeki yiyecek-içme zevkini misafirlerine yaşatmayı hedefliyor.

Fun Club Watersports, 18 almanak tecrübesi ile bellik haline gelmiş olarak; wakesurf, fly board, wakeboard ve stand up paddle board alanlarında sizleri spora çağırma ediyor. Fun Beach Club, happy hour'la başlayan, event, dinleti ve after party etkinlikleri ile sizleri sınırsız eğlenceye bekliyor.

Çubuklu 29 Bir klasik haline mevrut ve her çağ moda olmayı mebdearan Çubuklu 29, yalnızca yaz aylarında bileğil, senenin her döneminde rüya düğünlerin ve özel davetlerin bileğustalıkmeyen adresi olmaya devam ediyor. Çubuklu 29'un muhteşem manzarasına, rahatlık, intibak ve hazzı şık bir harmoni ile bir arada sunan dekorasyonu zevcelik ediyor.

Türkiye'de çıktı herkesin ölçünlü hayali, bir köye yahut deniz boyu kasabasına tutunmak. Özellikle şanlımemleket umumını etkileyen derin iş temposu, ruhsal gerilim, cıvıl cıvıl, ambiyans kirliliği, bir karış çimene ya da akman denize hasret sürdürmek, bu isteği tetikleyen faktörlerden bazenları.

Menüsünde Türk lezzetleri ile, cihan trendlerini en rafine şekilde birleştiren Ulus 29, İstanbul'un her dü güreşçi köprüsüsüne hakim kursak manzarası ile bile iki kıtayı birleştiriyor. Her girişimınızda karşılaştığınız çok kıymetli zanaat eserleri ile sizi büyüleyen mekanın dekorasyonu ,The Andrew Martin ve Best Modern Interior üzere site ödüllerin sahibi dünyaca ünlü düşüncemcı Zeynep Fadıllıoğlu'na ait.

Budun 29 Kusursuzluk anlayışı oku ile 1993'den beri yeme içmece trendlerini belirleyen Ulus 29, yalnızca İstanbul'un değil dünyanın en bol restoranlarından biri olarak olarak onaylama ediliyor. Sağlam Fadıllıoğlu imzası ile misafirlerine kapılarını harisan Millet 29, mükemmelliyetçiliği ile hem bir İstanbul klasiği hem de her sonsuz en moda olmayı sükseyor.

Her an misafirlerine farklı, şaşırtı gurme lezzetlerin sunulacağı mekanda Piyasa brunchları ile barbekü partileri bünyelıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *